< >

Autolaky

široká nabídka autolaků

Průmysl

barvy pro speciální aplikace

Lakovny

vybavení lakoven

Školení

Zvyšování kvalifikace

3M
Spojení toho nejlepšího
K 1. lednu 2017 společnost 3M ohlásila strategickou spolupráci se společností Festool – předním výrobcem nářadí. Systémy pro autoopravy 3M a Festool Automotive sjednotí vaše rozsáhlá portfolia výrobků do jednoho. Centrální, kvalitní, na potřeby zákazníků orientovaná nabídka sofistikovaného nářadí, brusiva a spotřebního materiálu značky 3M™ je odpovědí na každý požadavek a každou potřebu v lakovně. Vytváří tak zcela nové měřítko univerzality a efektivity výrobků, které jde ruku v ruce se systémem pro opravy automobilů, jenž svou spolehlivostí umožňuje opakovat pracovní postupy s vynikající kvalitou a efektivitou.
Jarní AKCE SATA
Ideální pár pro práci a volná čas.
Nezáleží jakou aktivitu provozujete, můžete si ji nyní zaznamenat v HD kvalitě. Sledujte své zážitky ze země, vzduchu nebo vody. Víceúčelovou akční HD kameru obdržíte zdarma při koupi vybraného modelu SATAjet 5000B v uvedené době trvání akce.
3M
325U Blue brusné kotouče
Autolaky JANOUŠEK, dodavatel produktů značky 3M, Vám představuje nové brusné kotouče 3M 325U Blue, které zčásti obsahují přesně tvarované keramické zrno. Díky této vyspělétechnologii mají rychlejší úběr a vyšší životnost. Zároveň byla upravena konfigurace děr zajišťující lepší odsávání. Ve spojení s 3M podložkou prodloužíte životnost a výkon kotouče.
QF-2670
odlehčený tmel
QF-2670 je výroben za použití nejnovějších technologi, tak aby získal produkt s nižší hustotou, který se snadno nanáší a brousí s minimálním smrštěním během vytvrzování. Je pružný, založený na polyesterech jemný stěrkový tmel, který má nižší hustotu než běžné stěrkové tměly.
SATA
Jet 5000B
Špičkový model SATAjet 5000B udává nová měřítka v oblasti kvality. Proto je nezbytnou součástí každé lakovny, která chce dosáhnou perfektních výsledků lakovaných částí automobilů.Flexibilita, kterou tato vysoce výkonná stříkací pistole umožňuje, ohledně vzdálenosti od stříkaného objektu a vstupního tlaku,je rozhodující. Lakýrnici si tak mohou nastavit tlak a vzdálenost dle používaného laku, klimatických podmínek a svého pracovního stylu a tím dosáhne perfektních výsledků.
QUICKLINE
UBS Přelakovatelný
UBS - přelakovatelný Ochranný nátěr proti oštěrkování na spoilery, dveře,atd.
Vybavení
Kvalitní vybavení pro karosárny a lakovny.

Napište nám

Zadejte Vaše jméno
Zadejte Vaše číslo
Zadejte Váš Email Adresa není platná
Vaše zpráva
Servis motorových vozidel

servis_autosluzby_janousek

tel. 596 810 838

mob.: 777 655 229

mail: servis@autosluzbyjanousek.cz

Odtahová služba tel.: 608 755 228

Prodej barev a příslušenství

autolaky_autosluzby_janousek

tel. 596 818 595

mob.: 777 655 227

mail: autolaky@autosluzbyjanousek.cz

Adresa

Autoslužby JANOUŠEK s.r.o.

Na Lánech 1106/14

736 01 Havířov-Bludovice

IČO: 26840880

DIČ: CZ26840880

Partneři pro vybavení lakoven

Partneři Autolaky JANOUŠEK

006591